Скачать книги бесплатно

Річард Докінз - Ілюзія Бога

Google+
Річард Докінз – британський еволюційний біолог і відомий популяризатор науки. Лауреат численних літературних і наукових премій, зокрема премії Майкла Фарадея, премії Королівської наукової спільноти в галузі літератури та Міжнародної космічної премії. Його книжка «Егоїстичний ген» принесла авторові всесвітнє визнання. Докінз належить до сотні найгеніальніших людей, які живуть у наш час.

Річард Докінз спонукає читача неупереджено поглянути на сенс релігії, не нав’язуючи власної думки, а заохочуючи до самостійних роздумів і висновків. Автор розглядає особливості так званої «ейнштейнівської релігії», за якою Бог – це метафора на позначення загадковості Всесвіту, критикує «гіпотезу про Бога», осмислює, чи дійсно релігія є регулятором моральності, розкриває значення еволюції та природного добору. Кожну свою тезу науковець підкріплює цікавими історичними фактами та посиланнями на достовірні джерела.

 • Скачать
 • Отрывок
Скачать книгу в форматах: ePub txt fb2 rtf pdf
Ілюзiя Бога
Рiчард Докiнз


Рiчард Докiнз – британський еволюцiйний бiолог i вiдомий популяризатор науки. Лауреат численних лiтературних i наукових премiй, зокрема премii Майкла Фарадея, премii Королiвськоi науковоi спiльноти в галузi лiтератури та Мiжнародноi космiчноi премii. Його книжка «Егоiстичний ген» принесла авторовi всесвiтне визнання. Докiнз належить до сотнi найгенiальнiших людей, якi живуть у наш час.

Рiчард Докiнз спонукае читача неупереджено поглянути на сенс релiгii, не нав’язуючи власноi думки, а заохочуючи до самостiйних роздумiв i висновкiв. Автор розглядае особливостi так званоi «ейнштейнiвськоi релiгii», за якою Бог – це метафора на позначення загадковостi Всесвiту, критикуе «гiпотезу про Бога», осмислюе, чи дiйсно релiгiя е регулятором моральностi, розкривае значення еволюцii та природного добору. Кожну свою тезу науковець пiдкрiплюе цiкавими iсторичними фактами та посиланнями на достовiрнi джерела.

Рiчард Докiнз

Ілюзiя БогаПрисвячуеться пам’ятiДугласа Адамса

(1952—2001)


«Хiба не досить того, що сам сад прекрасний?

Для чого нам шукати в ньому фей?»Передмова


У дитинствi моя дружина терпiти не могла свою школу й найбiльше хотiла ii покинути. Коли iй було за двадцять, вона подiлилася цим секретом iз ба...
Рекомендуем
Популярные книги
Опрос

  Сколько книг вы прочитали за свою жизнь?

  Более 50
  Около 20
  Меньше 10
  Вообще не читал

Профиль
Яндекс.Метрика